IKRK.wz.czaneb Ikrk.wz.cz reloaded!

Nevím, jestli z toho mám vyvádět nějaké závěry, jakože jsem třeba zelenáč, nebo tak něco. Z krátka a dobře jsem tvořil a tvořil, až jsem vytvořil něco, co jsem původně vůbec neměl v plánu :)

Začalo to asi tak, že jsem si jen tak něco zkusil ve Photoshopu, protože jsem se snažil navrhnout už delší dobu něco, s čím by se dalo aspoň trochu pracovat. Předpoklad, že bych byl úspěšný a své "dílo" jako obvykle nesmazal, byl velmi nepravděpodobný, takže jsem se nemusel obávat, že příští dny v zápalu tvorby budu chodit spát ve dvě ráno a dal jsem se do práce. První chvíle vypadaly zcela neškodně a probíhaly klasickým způsobem. Bylo to tak škaredé, že jsem nemohl přestat a stále jsem pokračoval. No ale po chvíli mě přece jen boj s větrnými mlýny omrzel a začal jsem dělat něco jiného.

Druhý den - kontrola mého návrhu -> nápad -> realizace -> další nápad -> realizace -> ... No a pak už to šlo ráz na ráz. Hodiny a hodiny strávené hlavně programováním CMS. Dokonce i babička se zeptala, jestli nejsem "PC závislák"! No, to snad ani ne.

Pevně doufám, že moje práce nebyla marná, a že se mi podařilo zhruba vytvořit to, co jsem chtěl. A to web, za který se nemusím stydět. Ikdyž to stejně posoudí až potenciální návštěvníci (jako že jich asi moc stejně nebude), takže očekávám reakce v GB!

Web, za který se nebudu muset stydět, byla pochopitelně hlavní motivace, protože mé staré stránky se v poslední době poněkud rozpadaly a já jako příznivec webdesignu... No trapas. Ale další motivací bylo hlavně vybudování CMS, které by mi usnadnilo aktualizování stránek. A to se mi IMHO nad očekávání povedlo! Kdyby viděl můj kód nějaký profi programátor, tak by pravděpodobně řekl asi něco ve stylu: "Omg, který pra** to psalo??! RTFM!" No, ale to je mi fakt jedno :)

Tak už nebudu dlouho plkat. Pouze pár poznámek:

  • komentáře přímo k jednotlivým článkům jsem zatím nedělal. Pro těch pár lidí bude zatím stačit GB.
  • komentáře k fotkám, které jsou v zaheslovaných galeriích se v posledních komentářích k fotkám nebudou zobrazovat!
  • taktéž ani fotky ze zasheslovaných galerií se nebudou zobrazovat v posledních přidaných fotkách. Celkem logické :)
  • jakákoliv aktualizace stránek by měla být hned vidět na vstupní stránce (netýká se to sekce "O mně" a "Odkazy")
  • Malá poznámka (opravdu malá) k "mottu" v hlavičce je úplně dole v sekci "O mně" :)
  • no a to bude asi tak vše. Nějaká dobrá rada už mě nenapadá.

Takže! Napiště mi názor na tento redesign! Zajímá mě, zda-li vzbudí spíše odpor (nebo i něco horšího) či naopak. Snad to dobře dopadne :)

No a poslední věta na závěr... Přeji si, abych to tu zase nenechal spustnout :)


permalink  21. Července 2007 - [15:17:12]

Zpět na:  celý archiv